Виступ на тему «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс».

Дата: 25.04.2019 22:13

24 квітня у приміщенні Бабинської сільської ради відбувся виступ на тему «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс», який підготувала класний керівник 6 класу Більовська С.А.. На захід були запрошені ліквідатори Чорнобильської АЕС та учасники АТО, жителі Бабинської ОТГ, які народилися у квітні. Ведучі, учениці 10 класу, Коркішко Ярина, Зрада Лідія та Консевич Уляна наголосили, що кожного року ми повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Учні 6 класу декламували вірші, присвячені Чорнобильській трагедії. Особливо ліричним і тривожним було звернення Землі (Децик Христина) до людей берегти природу. Учасники танцювального гуртка «Світанок» виконали танець «Свіча» (керівник Вороняк Г.В.). Прозвучали пісні «Чорнобильська біда», «Молитва» та «У книжках» у виконанні Мацидіна Андрія, Дмитрика Романа та Касій Марії. Учениця 11 класу Надолішня Богдана продекламувала вірш «Воїнам АТО». Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи та воїнів АТО, які загинули від кулі ворога, захищаючи нас і нашу Україну. Голова Бабинської ОТГ Несторяк С.В. та начальник відділу освіти, культури та молодіжної політики Тимців Р.М. звернулися до гостей свята, подякували їм за їх мужність, героїзм та неоціненний вклад для своєї Батьківщини і вручили символічні подарунки.
Спасибі вам сьогодні скаже кожен,
За мир, за спокій, за життя!
Ми віримо, що разом переможем,
Збудуємо щасливе майбуття!