Вікторина «У народної казки на гостинах» в 4 класі Бабинської СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 10.04.2019 20:58

Добра, мудра, чарівна казка завжди була в пошані. Казки бувають різні: довгі і короткі, веселі, чарівні, написані автором або складені народом. Проте, у всіх казок є одна спільна риса – мудрість.

9 квітня у 4 класі Бабинської СЗШ І – ІІІ ступенів відбулася казкова вікторина «У народної казки на гостинах», яку підготували класний керівник Кунців Д.П. та завідуюча бібліотекою Саврун С.М.

Степанія Михайлівна підготувала книжкову виставку «У світі казки чарівної», розказала учням про роль казки у житті людини і запрошувала дітей відвідувати бібліотеку та читати книжки. Ведучі Дмитрик Аліна і Касій Олена сказали, що казка запросила команди «Веселка» та «Дивограй» на гостини, щоб дізнатися, чи добре ми пам’ятаємо її. Між командами були проведені змагання. Також на вікторину завітала Лисичка (роль виконувала Таргінська Діана), яка заспівала пісню з дитячої опери М. Лисенка «Коза – Дереза» і роздавала завдання дітям із свого чарівного кошика. Конкурс капітанів провів Мариненко Віталій та, підвівши підсумки вікторини, проголосив нічию.

Даниїла Петрівна сказала, що всі гарно справилися із завданням, що знають казкових героїв і закликала надалі читати казки, легенди, притчі. Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити.