День зустрічі птахів в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 05.04.2019 22:07

1 квітня - Міжнародний день зустрічі птахів. Весняне сонечко зігріває землю, в небі кричать зграї птахів, які повертаються з далеких країн.  Саме тому учні 1-4 класів Пинянської СЗШ І-ІІІ ст. вирішили внести своїми маленькими долоньками добро у цей непростий світ. За ініціативи класних керівників Децик О.С., Мних М.М., Тонконожко І.Д. та Ленець О.Б. діти долучилися до Всеукраїнської природоохоронної акції "День зустрічі птахів". Багато цікавої інформації було вивчено, також проведено пропагандистську роботу серед молодших школярів на інформаційних хвилинках. Був розроблений дослідницько - практичний проект "Птахи - наші друзі". У ході дослідження була опрацьована довідкова та енциклопедична література. В результаті дослідження учні склали каталог птахів своєї місцевості. Вони прекрасно впорались із виставкою малюнків на тему: "Запросіть у гості пташку". З метою розвитку гуманного ставлення до птахів, мотивації до їх охорони проведено вікторину "Птахів потрібно берегти". Тут учні висловлювали свою думку як можна піклуватися про наших пернатих друзів.
Ми повинні оберігати природу й наших вірних друзів - птахів. Пам'ятайте - найдорожче для пташини - це воля. Милуйтеся, слухайте і захоплюйтеся цими чудовими творіннями природи!