Літературні читання Шевченкової поезії в Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 27.03.2019 20:57

В рамках святкування 205 – ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка 26 березня у Бабинській СЗШ І – ІІІ ступенів відбулися літературні читання поезії на тему: «Шевченкове слово вічно живе в наших серцях», які організувала вчитель української мови та літератури Кузбит М.В.. Завідуюча бібліотекою Саврун С.М. оформила книжкову виставку «Кобзарева слава». У вступному слові Марія Володимирівна сказала, що Шевченкова весна продовжується , адже Шевченко завжди сучасний і завжди доречний. Розпочав читання заступник директора з навчально – виховної роботи Бобак Б.А., який надзвичайно чудово декламував уривок з поеми «Гайдамаки» - «Гонта в Умані». Вчитель хімії Бобак Д.І. декламувала уривок із поеми «Тополя». Учні 5 класу читали такі поезії: Козаченко Петро – «Реве та стогне Дніпр широкий», Дрозд Христина – «Минають дні, минають ночі…», Дев’ятко Ірина – «Сонце заходить, гори чорніють…», Стрепка Марія – «Із-за гаю сонце сходить…». Учениця 6 класу Христина Децик декламувала вірш «Русалка». Учениці 7 класу Петриняк Анна читала уривок із поеми «Тополя» та Петриняк Василина – «Розрита могила». Учениця 10 класу Консевич Уляна декламувала духовне посланіє «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм …». Одинадцятикласники читали уривок із поеми «Гайдамаки». Слухаючи поезію Т. Г Шевченка, ще раз переконуємось, що все своє життя, весь свій талант він присвятив українському народу. Його слово і зараз продовжує бути опорою та натхненням у нашій боротьбі: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає…».