Робота другокласників Містковицької СЗШ І-ІІ ст. над проектом "Бережіть первоцвіти".

Дата: 21.03.2019 21:20

Первоцвіти називають першою усмішкою весни. Саме вони, ніжні й тендітні, першими відчувають ще не зовсім теплі, але вже приємні промінчики весняного сонечка. І прикро, що деякі з цих квітів на межі зникнення. Більшість первоцвітів України занесено до Червоної книги.
Протягом тижня учні 2 класу Містковицької СЗШ разом із своїми класним керівником Ольгою Савченко працювали над проектом "Бережіть первоцвіти". Діти знайшли старовинний переказ про появу первоцвітів, відгадували загадки, вчили вірші, розгадували кросворди, малювали малюнки, грали ігри, вчилися правильно доглядати за первоцвітами, які ростуть на підвіконні. З отриманих матеріалів оформили газету.