Свято "Іду з дитинства до Тараса" в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 08.03.2019 21:29

Тарас Григорович Шевченко - син українського народу, гордість і слава його. Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький...Життя і творчість нашого Кобзаря є для нас своєрідним моральним кодексом.
7 березня в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст. проходило свято Шевченка "Іду з дитинства до Тараса", яке підготували і провели вчителі української мови та літератури Яремко О.С., Спринська Н.Я. Ведучі свята Пукало Максим та Левчик Марія розказали присутнім про життєвий і творчий шлях поета. Учні декламували вірші та виконували пісні: "Думи мої", "По діброві вітер виє", "На високій дуже кручі". Також були представлені презентації "Шевченко і сучасність", "Шевченко - пророк Майдану".
Щоб не тільки вшанувати пам'ять великого Пророка, а й всім серцем відчути його невмируще слово заступником директора з виховної роботи Легуцькою Н.В. було організовано марафон з читання поезії Т. Шевченка " Живи, Кобзарю, в пам'яті людській". Представник з кожного класу декламував вірш Т.Г.Шевченка. Найкращими виявились Штабура Василина - 11 клас ("Кавказ"), Левчик Марія -10 клас ("Не молилася за мене"), Паньків Марія - 7 клас (І мертвим, і живим..." ). Усі учні підійшли відповідально до поставленого завдання, бо вивчили не уривки, а цілі великі поезії. Кожен учасник був нагороджений грамотою.
Сьогодні, як ніколи, звертаємо ми до нашого Пророка свої помисли, віримо, що здійсняться пророчі Тарасові слова:" І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син і буде мати, і будуть люде на землі".