ІІ культурно-мистецьке свято: «Думи Кобзаря живуть між нами».

Дата: 10.03.2019 21:16

Тарас Шевченко! З цим іменем сьогодні асоціюється Україна та українці. Недарма березень часто називають Шевченковим. І це невипадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас щораз новим та неповторним. І хоча минуло вже 205 років від дня народження поета, але значущість його слів не зменшується, а навпаки зростає.

10 березня 2019 року в Народному домі с. Зарайське відбулось ІІ культурно-мистецьке свято «Думи Кобзаря живуть між нами». Учасники художньої самодіяльності НД усіх сіл Бабинської ОТГ прийняли активну участь у цьому заході. Звучали поезії Тараса Шевченка та про Шевченка. Зачаровували глядачів вокальні групи та окремі виконавці піснями «Думи мої, думи мої», «Реве та стогне Дніпр широкий», «По діброві вітер виє», «Така її доля», «На високій дуже кручі», «Тополя» та ін.

В кінці свята до всіх присутніх звернулися голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк, начальник відділу освіти, культури та молодіжної політики Руслана Тимців і ТВО старости Володимир Возняк, які дякували усім учасникам художньої самодіяльності та організаторам свята, а також вручили цінні подарунки.
 Та на цьому свято не закінчилось. Далі, за традицією, голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк від імені громади привітала наших захисників, воїнів АТО, які в цей березневий  час святкували день народження, і вручила їм цінні подарунки. А також глядачі мали змогу переглянути відео-презентацію «Шевченко-серце Майдану».

Мабуть, усі, хто завітав цього недільного дня в Народний дім с. Зарайське, отримали багато позитивних емоцій і незабутніх вражень.