Тиждень англійської мови в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 06.03.2019 21:55

З 25 лютого по 1 березня в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст. учителями англійської мови Галан О.Р. та Лагдан Н.І. було проведено тиждень англійської мови.
Тиждень проходив за складеним заздалегідь планом. Учням були представлені завдання не лише з програмового матеріалу, але й з елементами країнознавства. Протягом тижня були проведені різноманітні заходи. У понеділок відбулася загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю тижня англійської мови. На ній було оголошено план заходів. Учитель англійської мови Галан О.Р. провела у 5 класі брейн-ринг «English is fun». У вівторок знання англійської мови демонстрували учні 6 класу під час відкритого уроку на тему: «Покупки», який провела вчитель Галан О.Р. Урок проводився з використанням ІКТ, шестикласники виконували різноманітні цікаві завдання, працювали з роздатковим матеріалом, складали діалоги , працювали в групах. Учні демонстрували хороші знання та комунікативні навички.
У середу для учнів 1 класу проводився конкурс малюнка «Моя улюблена англійська літера» і виготовлення паперової іграшки-котика. Всі учні виконали завдання творчо та оригінально. У четвер вчитель Лагдан Н.І. провела з учнями 8-10 класів віртуальну подорож англомовними країнами. Учні 10 класу підготували презентацію про англомовні країни.
У п’ятницю були підведені підсумки проведення тижня англійської мови, найактивніших учнів нагородили призами.