День книги в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 27.02.2019 21:49

Книга - одне з найбільших див, створених людиною. З книги ми дізнаємось про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож до країни Знань. 22 лютого бібліотекарем Пинянської СЗШ І-ІІІ ст. було проведено виховний захід "Дім без бібліотеки - день без сонця". Учні 5-10 класів взяли активну участь у святі книг. Під час проведеного заходу прозвучали пісні, вірші, прислів'я, розповіді про улюблених героїв із домашньої та шкільної бібліотеки. За результатами виступу зрозуміло, що учні люблять читати книги, знають правила користування книгою, вміють її берегти і цінувати. Ведучі заходу Пукало Максим і Деркач Христина ознайомили учнів з історією виготовлення книг, юними книгознавцями та королевою книг. Пукало Остап в ролі книжкового лікаря дав корисні поради щодо лікування книг. При оформленні приміщення було використано різноманітні вислови про книгу: "Книга - ключ до знань", "Книгу читай - розуму набирай", "Хліб годує тіло, а книга - розум". Учні зрозуміли, що книга навчає найкращих якостей: чесності, працьовитості, ввічливості, щирості, доброті.Книга - одне з найбільших див, створених людиною. З книги ми дізнаємось про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож до країни Знань. 22 лютого бібліотекарем Пинянської СЗШ І-ІІІ ст. було проведено виховний захід "Дім без бібліотеки - день без сонця". Учні 5-10 класів взяли активну участь у святі книг. Під час проведеного заходу прозвучали пісні, вірші, прислів'я, розповіді про улюблених героїв із домашньої та шкільної бібліотеки. За результатами виступу зрозуміло, що учні люблять читати книги, знають правила користування книгою, вміють її берегти і цінувати. Ведучі заходу Пукало Максим і Деркач Христина ознайомили учнів з історією виготовлення книг, юними книгознавцями та королевою книг. Пукало Остап в ролі книжкового лікаря дав корисні поради щодо лікування книг. При оформленні приміщення було використано різноманітні вислови про книгу: "Книга - ключ до знань", "Книгу читай - розуму набирай", "Хліб годує тіло, а книга - розум". Учні зрозуміли, що книга навчає найкращих якостей: чесності, працьовитості, ввічливості, щирості, доброті.