ІІІ турнір з настільного тенісу

Дата: 24.02.2019 21:27

24 лютого в Народному домі с. Бірчиці проходив ІІІ турнір з настільного тенісу, присвячений Героям Небесної Сотні. Та спочатку, як вже стало традиційно, голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк від імені громади привітала наших захисників, воїнів АТО, а також воїнів-афганців, які в цей час святкували день народження і вручила їм цінні подарунки.
У тенісному турнірі взяли участь 8 команд, які представляли населені пункти громади. Учасники демонстрували технічну і цікаву гру. Та все ж, найсильнішими виявились команди сіл Бабина (ІІІ місце), Зарайське (ІІ місце) і Пиняни (І місце). Усіх учасників привітала голова громади Світлана Несторяк, вручила ім цінні призи, а переможці ще й були нагороджені кубками.
Тож вітаємо переможців та бажаємо усім учасникам турніру здоров'я та нових спортивних звершень.