Захід "Герої не вмирають" в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 22.02.2019 19:52

20 лютого... Ця дата - кривава рана на сторінках нашої історії. Рівно 5 років минуло з того часу, коли люди піднялися на боротьбу за людську гідність, за краще майбутнє для своєї держави. Боротьба ця була нерівною, бо проти ворожої кулі снайпера захистом слугували фанерні щити, а зброєю була  бруківка. Але вони не зважали на це, бо в серці горіла любов до України. Роки, що минули від тих подій, не змогли загоїти рани в наших душах і сьогодні знову важким спогадом відгукнулися у наших серцях під час заходу "Герої не вмирають", який провела педагог - організатор Пинянської СЗШ І-ІІІ ст. Яворська І.М. Учні розповіли про хроніку подій Євромайдану, особливо пронизливо читали вірші про ті буремні дні. Хвилиною мовчання вшанували героїв Небесної Сотні, які поклали свою душу і тіло на вівтар свободи, і подвиг яких залишиться в нашій пам`яті назавжди.