Тематичний захід в Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 27.12.2018 17:09

Степан Бандера – це Герой ХХ століття, Степан Бандера - це людина – легенда у літописі історії України. Настав час піднести його ім’я по всій вільній Україні, щоб кожна жива душа подякувала Богові за те, що послав нам таку світлу постать в найтемніші часи більшовицького режиму.
26 грудня 2018 року у Бабинській СЗШ І – ІІІ ступенів відбувся тематичний захід, присвячений 110 - тій річниці від дня народження видатного діяча і теоретика українського національно – визвольного руху Степана Бандери, яка припадає на 1 січня 2019 року. Підготували та провели захід учні 10 класу із класним керівником Семків Оксаною Григорівною. Ведучі заходу Бондар Ірина та Коркішко Ярина ознайомили присутніх із дитячими і юнацькими роками та із революційною, національно – визвольною діяльністю Степана Бандери. Роль Бандери виконував Крупа Ростислав. Учні декламували вірші про роль та значення Степана Бандери для українців, про його революційну боротьбу. Учні 11 класу Мацидін Андрій та Дмитрик Роман виконали пісні «Лента за лентою», «Там під Львівським замком» та «Йшли селом партизани». Виступ супроводжувався переглядом презентацій, кліпів та висловлювань Степана Бандери. Перегорнувши сторінки життєпису лицаря української ідеї, Оксана Григорівна наголосила, що для нас, українців, С. Бандера не просто національний Герой України, а символ відродження нації. Велет національної ідеї, організатор національно – визвольного руху залишається тепер і буде в майбутньому історично безсмертним. На завершення виступу всі присутні стоячи прослухали Гімн ОУН «Зродились ми великої години».