Відкриття Народного дому в селі Береги після реконструкції

Дата: 26.11.2018 22:31

У неділю, 25 листопада, у селі Береги відбулася церемонія освячення Народного дому після реконструкції. Урочиста подія зібрала жителів села та гостей. Чин освячення провів настоятель церкви Івана Богослова о. Василь Мельничук. Реконструкцію було здійснено за рахунок коштів програми «Розвиток Львівщини на 2018-19 р.р.» та місцевого бюджету.
Після освячення будівлі урочистості відбувались у приміщенні НД, які відкрила начальник відділу освіти, культури і молодіжної політики Руслана Тимців. Опісля голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк привітала усіх з цією важливою у житті громади подією та вручила грамоти і подяки тим, хто долучився до реконструкції Народного дому. Також привітав жителів села Ю. А. Стецун-керівник приватного підприємства СЧН ЖИТЛО-БУД, яке здійснювало капітальний ремонт НД.
Присутні мали змогу насолодитися виступами молодих талантів, аматорів Народних домів сіл, що входять до Бабинської ОТГ.
Оновлене просторе приміщення дозволить усім охочим відвідувати різноманітні гуртки, влаштовувати концерти та просто культурно і цікаво проводити свій вільний час у колі друзів.