Семінар-навчання на базі Містковицької МПК

Дата: 31.10.2018 21:15

31 жовтня на базі Містковицької МПК відбувся семінар-навчання працівників пожежної команди та членів ДПД з питань користування засобами пожежогасіння, а саме, вогнегасниками. Навчання провели начальник навчального пункту ЗТС ГУ ДСНС України  у Львівській області полковник служби ЦЗ Мовчан Р. О. та старший викладач, підполковник служби Годованець Н. М.

Слухачі були ознайомлені з інформацію стосовно різновидів та призначення вогнегасників, а також були проведені практичні заняття з користування вогнегасниками.  Учасники зустрічі ставили запитання та отримували на них змістовні відповіді.

Було також гостями дано високу оцінку роботи голови Бабинської ОТГ Світлани Несторяк по створенню умов для розвитку та функціонування місцевого пожежно-рятувального підрозділу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)