Козацькі забави-2018

Дата: 13.08.2018 23:59

Уже традиційно в першу, або другу неділю серпня у селі Бабина проводиться культурно-спортивне свято «Козацькі забави». Цього недільного дня, 12 серпня, на стадіоні ім. Наконечного М.М. було людно і весело. Сюди з’їхалися силачі не тільки з нашої Бабинської ОТГ, а й з цілого району.

Свято розпочалось із звучання Гімну України і урочистого входження на сцену під звуки козацького маршу учасників змагань.  Голова ОТГ Світлана Несторяк привітала усіх присутніх зі святом. Звучали вітання і від гостей свята: заступника голови Самбірської райдержадміністрації Петра Германа, а також голови Волицької ОТГ Мостиського району Марії Дик.

Далі силачі змагалися у таких видах козацького спорту: підйомі каменів, гирьовому спорті, підйомі колоди, перетягуванні канату, а також у вправі «Естафета», яка передбачає перенесення коромисла, перенесення колоди, підйом гантелі, перенесення «валізи коваля». У перерві між змаганнями звучали пісні і танці учасників художньої самодіяльності Народного дому с. Бабина.

Не обійшлося на святі і без козацьких страв. Усі присутні мали змогу скуштувати козацький куліш та вареники.

В кінці свята усі учасники та переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Мабуть, усі, хто завітав цього недільного дня на стадіон в село Бабина, отримали багато позитивних емоцій і незабутніх вражень.