Дитячі велогонки

Дата: 23.07.2018 21:27

Вже стало доброю традицією в Бабинській ОТГ проводити цікаві  конкурси, фестивалі та змагання в різних населених пунктах громади. І тому 22 липня в селі Корничі були проведені дитячі велогонки та турнір з шахів та шашок, у яких брали участь представники усіх сіл нашої ОТГ. Між собою змагались маленькі велосипедисти від 3 рочків до 6, а також учасники змагань з шашок і шахів різних вікових категорій.

Ведучі свята Іванна Волошин та Тетяна Мазник ознайомили присутніх із цікавинками про велосипед, про користь користування велосипедом. Звучали і пісні у виконанні дуету Ірини Мухи та Тетяни Мазник, а в перерві між змаганнями змагались у спритності, сміливості та швидкості команди дітей під керівництвом Віктора Войтовича та Степана Ванівського.

Після завершення змагань були визначені переможці конкурсів. Голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк , начальник відділу освіти, культури та молодіжної політики Руслана Тимців, а також старости громади Галина Андреїшин та Володимир Возняк привітали усіх учасників змагань та вручили їм грамоти та цінні призи.