Навчально-польові збори в середніх школах

Згідно програми предмета Захист Вітчизни і патріотичного виховання призивної молоді учні 11 класів Бабинської і Пинянської СЗШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя Василя Черевка 3-4 травня 2018 року провели навчально-польові збори. Перший день польових зборів проходили на базі школи. Юнаки здавали нормативи: стрільби з пневматичної гвинтівки, бігу, метання гранати, підтягування на перекладині. Училися встановлювати наметове містечко, розведення вогнища та готувати їжу на ньому. Другий та третій день проходив на базі військової частини 0807 (хіміки) м. Самбора де учні ознайомились з розташуванням підрозділів, розбиранням та складанням автомата. Інструктори зі стрільби на практичному пункті показали як поводитись зі зброєю. Там учні могли попрактикуватися з автоматом. Військовий інструктор вигукував «До бою», а юнаки блискавично брали до рук автомат і лягали на землю та проводили зарядження та розрядження автомата.