Самбірський район, Львівська область

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту рішення Бабинської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Бабинської сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є Бабинська сільська рада.

Вказаний проект регуляторного акта передбачає встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2018 рік..

Пропозиції та зауваження до проекту рішення Бабинської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік» та аналізу його регуляторного впливу приймаються:

- в письмовому вигляді за адресою: 81455 Львівська область, Самбірський район, с. Бабина, вул. Шевченка, 4.

- в електронному вигляді на поштову електронну скриньку – babuna_otg@ukr.net