Сторінка на стадії наповнення

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення " Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік»

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  Податкового кодексу України  Бабинська сільська рада, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік». Разом з проектом рішення оприлюднюється «Аналіз регуляторного  впливу проекту рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік» та експертним висновком пропонованого регуляторного акту. З проектом рішення та додатками можна ознайомитись в закладці "Офіційні документи".

17:42 27.06.2017