Міжнародний день рідної мови в Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

3 лютого у БАБИНСЬКІЙ СЗШ І- ІІІ ступенів відбулася лінгвістична вікторина «Скарбниця рідної мови», присвячена Міжнародному дню рідної мови. Підготувала та провела вікторину вчитель української мови та літератури Оксана Подолець з учнями 6 класу. Клас було поділено на дві команди - «Соловейки» та «Мовознавці». Учасникам вікторини були запропоновані різноманітні завдання: відгадування загадок, складання словосполучень, фразеологізмів, розгадування зашифрованих слів, конкурс капітанів. Перемогу з різницею в один бал одержала команда «Мовознавці». Учні читали вірші та гуморески про мову. Завідуюча бібліотекою С. Саврун. підготувала книжкову виставку « Мова – духовне багатство народу».

Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав Максим Рильський: «...Як парость виноградної лози, плекаймо мову...». Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!