Літературні читання у Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

Щоб краще ознайомитися з творчістю Лесі Українки, 23 лютого у Бабинській СЗШ І- ІІІ ступенів відбулися літературні читання «У вінок Лесі». Підготувала ці читання вчитель української мови та літератури М. Кузбит . Усі присутні переглянули документальний фільм про життєвий та творчий шлях Лесі Українки «Я іду на гору круту крем’яную». Марія Володимирівна розказала про цікаві факти із життя Лесі Українки. Зворушливо прочитали вірші Лесі Українки такі учні: Вороняк Тетяна – «Сафо», Децик Христина – «Конвалія», Біляк Лілія – «Поворіт», Віщур Василь – «Якщо прийде журба», Децик Оксана – «Часто кажуть: «ясні зорі, то найкраще в цілім світі»»,Корчевська Вікторія –«Мріє, не зрадь». Завідуюча бібліотекою С. Саврун підготувала книжкову виставку "Співачка досвітніх вогнів". Підводячи підсумок, Марія Володимирівна наголосила, що Леся Українка прожила недовгий вік, але це було прекрасне життя людини, що весь свій хист, кожну хвилину свідомого існування віддала народові в боротьбі за його соціальне і національне визволення. Слово було для неї зброєю у боротьбі, а без боротьби вона не бачила життя.