Лінійка-реквієм у Пинянській СЗШ І-ІІІ ст., присвячена пам'яті Героїв Крут

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначають 100 років бою під Крутами. Для українського народу цей бій став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, символом нескореного духу нашої нації. В ПИНЯНСЬКІЙ СЗШ І-ІІІ ст. було проведено загальношкільну лінійку-реквієм "Людської пам'яті свічу яскраву запалім", на якій було вшановано пам'ять Героїв Крут хвилиною мовчання. Вчитель історії Петриняк І.В. провів урок мужності "Крути - наша слава, наша історія", на якому ознайомив учнів з історичними фактами цього часу. Голова учнівського парламенту Штабура Василина підготувала презентацію на тему: "Крути - наш біль невмирущий". Учні школи також мали можливість переглянути документальний фільм про бій під Крутами. Вічна слава Героям Крут!