Культурно-мистецьке свято «Думи Кобзаря живуть між нами»

Великий син великого народу! Так називають Тараса Шевченка – невмирущого поета, художника, суспільного діяча, який все своє недовге життя боровся за власну свободу та свободу рідного українського народу. Він став символом української нації, яскравим світочем на її нелегкій дорозі.

18 березня в Народний дім с. Зарайське, незважаючи на холодну заметіль, з усіх населених пунктів Бабинської ОТГ з’їхались учасники художньої самодіяльності. Тут проходило культурно-мистецьке свято: «Думи Кобзаря живуть між нами». Звучали поезії Тараса Шевченка та про Шевченка, сценки з життя поета. Різні за жанром та виконанням були представлені пісні: «Реве та стогне Дніпр широкий», «Зоре моя вечірняя», «Зацвіла в долині», «Заповіт», «На високій дуже кручі», «На Тарасовій горі», «Тарасова мати», «Хочу, Господи, з тобою жить» та ін.

В кінці свята до усіх присутніх звернулись начальник відділу освіти, культури та молодіжної політики Руслана Тимців та сільський голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк. Вони подякували усім учасникам свята, нагородили грамотами та цінними подарунками. Всі виконавці гідні похвали, та все ж переможцями стали учасники художньої самодіяльності НД с.Бабина (І місце), учасники художньої самодіяльності НД с. Містковичі (ІІ місце), учасники художньої самодіяльності НД с. Зарайське (ІІІ місце).

Не заросте народна стежка до нашого пророка.