Круглий стіл "Новорічні посиденьки"

05 грудня 2017 року в Самбірському районному Центрі позашкільної освіти відбувся  круглий стіл «Новорічні посиденьки». Присутні педагоги розповіли про те, в якій техніці та з яким матеріалом працюють зараз на гуртку, які вироби на зимову, новорічну тематику пропонують вихованцям.

На майстер-клас була запрошена Ленець О. Б., керівник гуртка «Чарівні ручки», яка працює на базі Бабинської ОТГ. Педагог поділилась досвідом роботи з колегами Центру позашкільної освіти Самбірського району та показала, як виготовити стилізовану ялинку зі шпагату. Ольга Богданівна розповіла, як можна організувати таку роботу з вихованцями, підготувала методичну розробку на новорічно-різдвяну тематику. Новий досвід, що набули керівники гуртків, зможуть використати в роботі зі своїми гуртківцями. Адже скоро свято Миколая, новорічно-різдвяні свята. Саме час виготовляти ялинкові прикраси, елементи святкового зимового декору ...