Конференція "Біль і крик душі Чорнобиля" в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

26 квітня 1986 року світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській атомній електростанції, що завдала невиліковної рани українському народу.

У зв'язку із 32-ми роковинами Чорнобильської трагедії в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.відбулася конференція "Біль і крик душі Чорнобиля". Учні розповідали підготовлену інформацію на тему: "Чорнобиль - зона відчуження", читали поетичні твори про Чорнобиль. ЗДВР Легуцька Н.В. показала учням відеопрезентацію "Чорнобиль - наш вічний спомин" та документальний фільм "Спогади очевидців" про страшні наслідки найбільшої техногенної катастрофи ХХ ст. від радіаційного вибуху. Учні усвідомили масштаби трагічних подій та вшанували загиблих хвилиною мовчання. Вони схилили голови в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії, перед пам'яттю померлих від радіаційного смерчу. Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам'яті, що не даватимуть забути про цю трагедію.