Книжкова виставка у бібліотеці с. Містковичі

Цього року минає 85 років з часу однієї з найжахливіших трагедій в історії українського народу – Голодомору 1932-1933рр., який поглинув мільйони життів. Тому щороку у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів.

З цієї нагоди у бібліотеці села Містковичі бібліотекар Калакун О. Г. оформила книжкову виставку «Пам’ятаємо про голодомор», яку 23 листопада відвідали учні початкових класів разом зі своїми класоводами. Олександра Григорівна ознайомила дітей із статтями та спогадами про ці жахливі події, показала художньо – документальні видання відомих українських письменників.

Тож ми, українці, повинні пам’ятати про трагічні сторінки нашої історії, щоб вони більше ніколи не повторилися!