Екскурсія учнів Бабинської СЗШ І-ІІ ст.

Відповідно до обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки, одним із пріоритетних завдань є створення умов та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення первинної та вторинної самозайнятості молоді, їх профорієнтації та національно-патріотичного виховання.
12 жовтня 2018 року для учнів Бабинської СЗШ І-ІІІ ст відбулась профорієнтаційна екскурсія на пл. Івана Франка, яку провела військова частина А-0807, в рамках проведення заходів неформальної освіти та профорієнтаційних екскурсій в Самбірському районі в 2018 році, затверджених розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 березня 2018 року № 170.
Школярі 10 - 11 класів (35 осіб) ознайомились зі щоденним життям та побутом військовослужбовців. Діти також ознайомилися із засобами індивідуального захисту, засобами радіаційної розвідки, засобами реактивного піхотного вогнемету, порядком зберігання військової техніки і зброї. Найбільше їм сподобалась розповідь про хімічну розвідувальну машину БРДМ – 2РХБ.
Висловлюємо подяку командиру військової частини А-0807 Василю Пугіну, командиру роти РХБ розвідки військової частини А -0807 Андрію Шикоті та іншим військовослужбовцям, які посприяли в організації та проведенні екскурсії.