Дитячо-юнацький фестиваль української патріотичної пісні "Сурми звитяги" в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

З нагоди відзначення 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки та з метою популяризації серед дітей та юнацтва пісенної спадщини Січового Стрілецтва, сучасної української молодіжної патріотичної пісні, а також для підтримки та прославлення бойового духу наших воїнів на фронті 30 жовтня у Пинянській школі І-ІІІ ст. відбувся фестиваль української патріотичної пісні "Сурми звитяги". Учні кожного класу підготували пісню на національно-патріотичну тематику. Найкращими виявились учні 6 класу - І місце, ІІ місце розділили учні 8-го та 9-го класів, а ІІІ місце отримали учні 5-го та 7-го класів.