День Землі у Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

22 квітня - День Землі. Земля – чудова планета, наповнена життям, це дім для всіх живих істот, включаючи і людину. День Землі – свято чистої води, землі і повітр’я. В 1971 році Організація Об’єднаних Націй (ООН) прийняла рішення зробити свято всесвітнім і назвати Днем Землі.

23 квітня у Бабинській СЗШ І – ІІІ ступенів відбулася загальношкільна лінійка, яку підготувала педагог – організатор Галина Дмитрик та учні 9 класу. Бондар Ірина та Децик Оксана наголосили учням про те, що День Землі – це не просто щорічне свято довжиною в день, а цілий ряд заходів та акцій, що тривають всю весну. Розказали про одну із традицій цього дня - Дзвін Миру, який покликаний нагадувати всім людям Землі про трагедії, що трапилися і щоб ніколи не допустити подібних руйнувань і жертв. Класний керівник 10 класу Марія Кузбит провела виховну годину на тему: «Земля – наш дім і ми – господарі у нім». Марія Володимирівна розказала учням про екологічні катастрофи та про те, що потрібно берегти природу, не забруднювати її, слідкувати за чистотою. Свій дім ми прибираємо щодня, тому і про наш спільний дім також варто пам’ятати завжди. Якщо люди свІдомо стануть ставитись до Землі, то і вона віддячить їм сторицею.