Україна-країна героїчної слави

Хто такі захисники України? На це питання дали відповідь у своєму виступі «Україна – країна героїчної слави» учні 9 класу Бабинської СЗШ І-ІІІ ст. із класним керівником Семків О.Г., який відбувся 23 жовтня . Ведучі свята Коркішко Ярина та Радович Юлія ознайомили із історією свята Покрови Пресвятої Богородиці та з історією захисників України із сивої давнини і до сьогоднішніх днів. Роки… Скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни. А це запорозькі козаки (Малецький Олег та Коркішко Володимир), воїни УПА (Коркішко Олег та Ванівський Василь) та воїни АТО ( Крупа Ростислав та Б’єга Назар). Символічно із покоління в покоління вони передавали козацькі заповіді, булаву, Хреста знамення та образ Матері Покровительки. Про діяльність січового стрілецтва та могилу січовим стрільцям у селі Бабина розповіла учениця 9 класу Сорока Тетяна. Учні 9 класу виконали повстанські пісні « Ой у лісі, на полянці», « Там на горі, на Маківці» та «Прощай, село ріднесеньке». Учениця 11 класу Баран Вікторія виконала пісню «Заснули мальви біля хати», а Чубик Анастасія та Мацидін Андрій заспівали пісню «Там, біля тополі». Вірші про Україну прочитали учні 9 класу Децик Оксана та Бондар Ірина. На завершення свята січовий стрілець, козак, воїни УПА та АТО зложили молитовні прохання до Богородиці за кращу долю для України. Благослови, Пречиста Діво, Царице неба і землі, тисячолітню Україну, скріпи її духовну силу, щиро молимося Тобі – Царице неба і землі.