Святковий концерт "Мамо, ти у мене єдина у світі" в Народному домі с. Пиняни

Змінюються часи, удосконалюється життя людини на землі, сягає фантастичних вершин наука й техніка, але неминущою цінністю, незамінною духовною, моральною величиною залишається в людському суспільстві Мати.
13 травня в Народному домі с. Пиняни під керівництвом директора НД Наталії Пундяк відбувся концерт: '' Мамо, ти у мене єдина у світі ''.
Свято розпочав хоровий колектив "Осанна" з творами про Богородицю. Окрім хору, у заході брали участь вокальна група "Росинка", молодша вокальна група "МалДіви", дитячий хоровий колектив "Жайвір", танцювальний ансамбль "Ексклюзив" (керівник У. Мінкевич).
На завершення заходу з подячною промовою виступив настоятель церкви Косми і Дем'яна о.Іван, який подякував усім учасникам і привітав усю громаду зі святом Матері.