День матері в Народному домі с. Бірчиці

День матері-одне з найбільш зворушливих свят, бо кожен з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.
13 травня в Народному домі с. Бірчиці відбулося свято "Я до землі вклоняюся Вам, мамо". Ведучими свята були Ірина Муха та директор НД Тетяна Мазник. Діти висловлювали слова подяки своїм матерям не тільки у віршах, а й в піснях. Поринувши у дитинство, Михайло Салик заспівав пісню "Мам, ти мене вибач..."
З благословенням до матерів звернувся настоятель храму с. Бірчиці о. Назар. З привітанням і теплими словами виступила староста Андреїшин Галина Ярославівна.
Отож, пам'ятаймо, не потрібно чекати Дня матері, щоб сказати їй слова любові, підтримки. Любіть своїх матерів, говоріть їм про те будь-коли, яку важливу роль вони відіграють у вашому житті. Їм буде це дуже приємно почути.