День Гідності та Свободи у Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Революція Гідності не лишила байдужим жодного свідомого українця. Цього року ми відзначаємо четверту річницю всеукраїнського Дня Гідності і Свободи.

21 листопада у Пинянській СЗШ І-ІІІ ст. класним керівником 9 класу Звіжанською О.М та директором Народного дому с.Пиняни Пундяк Н.П. було проведено виховний захід "Україна - країна нескорених". Захід розпочався з виконання Гімну України. Зі сцени звучали патріотичні слова та пісні про Україну, майдан. Демонструвалися документальні та художні матеріали. Учні згадали про ті натхненні і трагічні дні, волонтерів, Небесну Сотню, "легітимну" владу і, звісно, про справжніх живих героїв, що долаючи біль і страх, боролися, загоювали рани і знову поверталися до палаючих барикад.

Ці трагічні події сучасності назавжди залишаться болючою раною у серцях кожного українця.