21 турнір з футболу серед школярів

27 вересня 2018 р. на стадіоні МІСТКОВИЦЬКОЇ СЗШ був проведений 21 турнір з футболу серед школярів, присвячений Дню фізкультури і спорту.
В турнірі взяли участь команди шкіл Бабинської ОТГ, Луківської СЗШ І-ІІІ ст. та Гординянської СЗШ І-ІІ ст.
Після цікавих та напружених поєдинків ІІІ місце зайняла команда Містковицької СЗШ І-ІІ ст., ІІ сходинку посіли футболісти Луківської СЗШ І-ІІІ ст. Юні футболісти Бабинської СЗШ І-ІІІ ст. стали переможцями і одержали почесне І місце.
Всі команди, які брали участь у футбольному турнірі, одержали від дівчат торт і були нагороджені грамотами, а переможці-ще й футбольними м'ячами, які вручила голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк та начальник відділу освіти, культури та молодіжної політики Руслана Тимців.